התחברות לחברים


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  


 
פורמולת ODOR-Stop להפחתה הטבעית של ריחות גוף לא נעימים
שילוב של חומרים פעילים על בסיס טבעי לחלוטין שבו אנחנו יכולים להשתמש כדי לקשר חומרים מדיפי ריח ולהגביל התחדשות שלהם במידה ניכרת.
 
חומצות אמיניות -אבן הבניין של הגוף והשלד ,,מרכיב עיקרי בגופם של כל היצורים החיים
חומצות שומן חיוניות -מרבית חומצות השומן מיוצרות על ידי הגוף ,אך קיימות שני קבוצות של חומצות שומן שהגוף אינו מסוגל לייצר בעצמו ולכן יש להשלים חומצות שומן אלו מן המזון
חומצות שומן אלו נקראות חומצות שומן חיוניות ,והן הכרחיות לשמירה על תפקוד תקין של מערכת הגוף והשלד,מניעת מחלות וזיהומים שונים ,חומצות שומן אלו בוודאי מוכרות לכם ,אומגה 3 ואומגה 6 .
חומצות שומן אומגה 3 אומגה 6 -עור ופרווה -עור בריא ופרווה מבריקה הם אינדיקטורים אמינים של כלב בריא.

הממצאים הנוכחיים מוכיחים כי מינון נכון של חומצות שומן מסוג אומגה 3&6 הינם גורם מכריע לשמירה על עור בריא ופרווה מבריקה ובמניעת דלקות בעור.כנ"ל לגבי אבץ .עם זאת, האורגניזם של הכלב אינו מסוגל לייצר חומצות שומן חיוניות אלה.
 
זו הסיבה שאנחנו מוסיפים אומגה 3 ואומגה 6 וחומצות שומן למוצרי- CareConcept שלנו, בדרך כלל בצורה של זירעוני פשתה, שומן עוף, לציטין או אפילו באיכות גבוהה שמן סלמון.


אבץ - ZINC - מקורות לאבץ : בשר בקר, עוף, צדפות, דגני בוקר מועשרים, שעועית, אגוזים, שקדים,
גרעיני דלעת (גרעינים לבנים).

תפקידים של אבץ :
אבץ נספג במעי הדק.
חשוב בריפוי פצעים ותחזוקת מעטפת תאים,בייצור נוגדנים ובתגובת המערכת החיסונית למזהמים.

תוספי סידן ותזונה עתירת סידן יכולים להוריד עד ל-50% את ספיגת האבץ ,
המינרל מסולק מהגוף במהירות במצבי לחץ, או בשימוש של חומרים מזהמים וחומרי הדברה.

ויטמנים -רכיבים אורגניים אשר שומרים על תפקוד תקין של הגוף.
 
 
 

מינרלים יסודות או יונים המהווים את האפר הנוצר משריפת המזון ,המינרלים מסיסים במים ,ובכך משפיעים על איזון הנוזלים בגוף. למנירלים תפקיד חשוב נוסף כגון שמירה על מערכת בריאות תקינה ,לחילוף חומרים ומניעת מחלות .
זה רשום על האריזה - אבל מה זה? חלבון גולמי -פרוטאין.
לחלבונים (Protein) תפקידים רבים ומגוונים , ובכללם בניית רקמת שריר ורקמות אחרות, יצירת אנזימים והורמונים, שמירה על לחץ אוסמוטי ועוד

חלבון הוא חומר מזין חיוני עיקרי הנמצא ב כל שריר,איבר ותא שבמטי. אנו זקוקים לחלבון על מנת לשמור על מסת הגוף שלנו, ודורשים יותר בשלב הגדילה וכאשר אנו עוסקים בפעילות גופנית גבוהה.
החלבונים נוצרים בגוף בסינתזה של חומצות אמינו המתקבלות מפירוק של חלבונים במזון. עודפי חלבון שאינם דרושים לגוף נהפכים לגלוקוז ומשמשים כמקור אנרגיה.
החלבונים בעלי האיכות הגבוהה ביותר הם החלבונים מהחי (בקר, עוף, דגים)
כמות החלבון המתקבלת מהחי, יחסית לזו המתקבלת מהצומח, גבוהה יותר.


זה רשום על האריזה -FAT שומן -מה זה ?
השומנים נותנים לנו את כמות הקלוריות הגדולה ביותר מכל אבות-המזון האחרים, 9 קלוריות לגרם, והם מהווים, כאמור, 25-30 אחוזים מהקלוריות היומיות. למרות השם הרע שיצא לשומנים עקב השפעתם על המשקל, על רמת הכולסטרול בדם ועל מחלות אחרות, הם מרכיב חיוני במזון שהגוף אינו יכול להתקיים בלעדיהם. השומנים מביאים עמם לגוף ויטמינים חיוניים A, B, E ו-K, וכמו-כן גם חומצות שומניות חשובות שלא את כולן הגוף מסוגל לייצר בעצמו. השומנים חיוניים לתפקודן התקין של מערכות שונות בגוף, הם מסייעים לגדילה ושומרים על העור. מאחר שהשומנים נעכלים לאט הם נותנים הרגשת שובע לתקופה ארוכה יחסית. השומן מרפד ותומך באיברים שונים ,משמש חומר מבודד מחום וקור ..


זה רשום על האריזה -ציפת סלק -מה זה ?
ציפת סלק עשירה מאוד בסיבים מתעכלת בקלות,אידיאלית לשמירה על מערכת העיכול והמעיים.


זה רשום על האריזה -אבקת בשר צדפות (GLMׂ ) מה זה ?


אבקת בשר צדפות מקורה בניו זילנד ומשמשת כמרכיב חיוני בפעילות חילוף החומרים בגוף.

Green Lipped Mussels - יתרונות בריאותיים :
שמירה וטיפוח העור -עשירה בחומצות שומן מסוג אומגה 3 ואומגה 6
שמירה על מערכת כלי הדם ומערכת החיסון
עזרה במניעת דלקות שחיקת סחוסים וכאבי מפרקים -
זה רשום על האריזה -קולסטרום -מה זה ?
קולוסטרום או חֲלַב רֵאשִׁית הוא החלב המופק על ידי מיניקות בימים הראשונים מיד לאחר הלידה. הקולוסטרום סמיך יותר מחלב רגיל, בעל גוון צהבהב מעט, ועשיר יותר בנוגדנים ובחומרים תזונתיים הנחוצים לוולד בימיו הראשונים.
מכיל תאי דם לבנים ונוגדנים, המספקים הגנה מפני זיהומים. - עשיר בהמוגלובין
המוגלובין-תפקיד עיקרי נשיאת חמצן אל תאי הגוף במערכת הדם.

זה רשום על האריזה -אנטי אוקסידנטים מה זה?
אנטיאוקסידנטים (נוגדי חמצון) רכיבים כגון טוקופרולים מעורבים נוספים לשומנים במזונות חיות בית ברמות נמוכות במיוחד כדי למנוע ריקבון, ובכך למנוע ריח רע טעם והרס ויטמינים.

זה רשום על האריזה -תוספים תזונתיים ופיסיולוגיים-מה זה?
שני סוגי תוספים כלולים במוצרי מזון לחיות בית; תוספים תזונתיים ותוספים המספקים יתרונות אחרים. תוספים תזונתיים הם ויטמינים, מינרלים, שומנים וחומצות אמיניות. הם מתווספים למוצר כדי להגדיל את רמתו של חומר תזונתי אחד מבלי לשבש את רמות החומרים המזינים האחרים בתזונה.גופם של בעלי חיים אינו מסוגל להבחין בין ויטמינים הנוצרים ברכיבים טבעיים ובין ויטמינים המיוצרים באופן סינתטי. השימוש בחומרי תזונה סינתטיים מסייע להשיג את הרמה הגבוהה של האיזון התזונתי הנמצא במזונות איכותיים לחיות בית.

זה רשום על האריזה -נחושת סולפט -מה זה ?
נחושת היא חלק מהמרכיבים השייכים למיקרואלמנטים הנחוצים למטבוליזם של הכלב. בהיעדר נחושת ברמה מספקת תיווצרנה תופעות קשות שונות כמו אנמיה, בעיות התפתחותיות של השלד, פגיעה בתפקודם של אנזימים שונים בגוף הדורשים אותה כקופקטור לפעילות.


 

לייבסיטי - בניית אתרים